3 banden toernooi 17-18-19 Januari

A-klasse vrijdag avond.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
18:45 Eef Schouten John Buil A-2
19:30 Jan Hubbers Henk Andringa A-3
20:15 John Romein Erik Hanssen A-1
21:00 Gerry Buurman John Buil A-2
21:45 Henk Andringa Joost Berns A-3
22:30 John Buil Peter Gesthuizen A-2
23:15 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
B-klasse vrijdag avond.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
18:50 Willy Hendriks Jim Mc Mullen B-2
19:30 Hein Roks Alwin Peters B-3
20:10 Frits Plass Theo de Kok B-1
20:50 Hein Roks Marco Janssen  B-3
21:30 Jeroen Houkes  Jim Mc Mullen B-2
22:10 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
A-klasse zaterdag.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
11:00 Eef Schouten Gerry Buurman A-2
11:45 Henk Andringa John Hock A-3
12:30 Peter Gesthuizen Gerry Buurman A-2
13:15 Tonnie Peters Erik Hanssen A-1
14:00 Martijn Janssen John Romein A-1
14:45 Eef Schouten Peter Gesthuizen A-2
15:30 Tonnie Peters Martijn Janssen A-1
16:15 Jan Hubbers John Hock A-3
17:00 Martijn Janssen Erik Hanssen A-1
17:45 Joost Berns Jan Hubbers A-3
18:30 John Romein Tonnie Peters A-1
19:15 John Hock Joost Berns A-3
20:00 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
B-klasse zaterdag.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
11:00 Theo de Kok Berry Houkes B-1
11:40 Willy Hendriks Jeroen Houkes  B-2
12:20 Willy Vink  Marco Janssen B-3
13:00 Peter Vink Frits Plass B-1
13:40 Theo Vink Willy Hendriks B-2
14:20 Alwin Peters Marco Janssen B-3
15:00 Peter Vink Theo de Kok B-1
15:40 Theo Vink  Jim Mc Mullen B-2
16:20 Willy Vink  Alwin Peters B-3
17:00 Peter Vink Berry Houkes B-1
17:40 Willy Vink  Hein Roks B-3
18:20 Theo Vink Jeroen Houkes  B-2
19:00 Berry Houkes Frits Plass B-1
19:40 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
                       
Poule A-1                  
Martijn Janssen 17                  
John Romein 15                  
Tonnie Peters 12                  
Erik Hanssen 16                  
                       
                       
                       
Poule A-2                  
Peter Gesthuizen 11                  
Eef Schouten 15     Halve Finale      Kruis Finale  
John Buil 15     1 / A-3 - 2 / A-1     3 x winnaar uit halve finale  
Gerry Buurman 15     1 / A-2 - 2 / A-3          
          1 / A-1 - 2 / A-2          
                       
                       
Poule A-3                  
Jan Hubbers 14                  
John Hock 11                  
Joost Berns 13                  
Henk Andringa 15                  

 

                     
Poule B-1                
Peter Vink 10                
Berry Houkes 10                
Theo de Kok 10                
Frits Plass 10                
                     
                     
Poule B-2                
Theo Vink 10     Halve Finale        
Jim Mc Mullen 10     1 / B-1   -   2 / B-2     Kruis Finale
Willy Hendriks 10     1 / B-3   -   2 / B-1     3 x winnaar uit halve finale
Jeroen Houkes 10     1 / B-2   -   2 / B-3        
                     
                     
Poule B-3                
Hein Roks 10                
Marco Janssen 10                
Willy Vink 10                
Alwin Peters 10                
                     

 

Café Zaal 't Fuske

Café Zaal 't Fuske
St. Antoniusplein 8
6566 EB Millingen aan de Rijn
(0481) 43 40 06
 
www.fuske.nl

Vind ons op Facebook

Openingstijden

Maandag: 13:00-01.00 uur
Dinsdag: GESLOTEN (of op aanvraag)
Woensdag: GESLOTEN (of op aanvraag)
Donderdag: 13:00-01.00 uur
Vrijdag: 13:00-02.00 uur
Zaterdag: 12:00-02.00 uur
Zondag: 11:00-20.00 uur (of op aanvraag)
Copyright © 2018 - 2020 Café Zaal 't Fuske

Ontwerp & Realisatie: HG Design