A-klasse vrijdag avond.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
18:45 Eef Schouten John Buil A-2
19:30 Jan Hubbers Henk Andringa A-3
20:15 John Romein Erik Hanssen A-1
21:00 Gerry Buurman John Buil A-2
21:45 Henk Andringa Joost Berns A-3
22:30 John Buil Peter Gesthuizen A-2
23:15 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
B-klasse vrijdag avond.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
18:50 Willy Hendriks Jim Mc Mullen B-2
19:30 Hein Roks Alwin Peters B-3
20:10 Frits Plass Theo de Kok B-1
20:50 Hein Roks Marco Janssen  B-3
21:30 Jeroen Houkes  Jim Mc Mullen B-2
22:10 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
A-klasse zaterdag.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
11:00 Eef Schouten Gerry Buurman A-2
11:45 Henk Andringa John Hock A-3
12:30 Peter Gesthuizen Gerry Buurman A-2
13:15 Tonnie Peters Erik Hanssen A-1
14:00 Martijn Janssen John Romein A-1
14:45 Eef Schouten Peter Gesthuizen A-2
15:30 Tonnie Peters Martijn Janssen A-1
16:15 Jan Hubbers John Hock A-3
17:00 Martijn Janssen Erik Hanssen A-1
17:45 Joost Berns Jan Hubbers A-3
18:30 John Romein Tonnie Peters A-1
19:15 John Hock Joost Berns A-3
20:00 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
B-klasse zaterdag.
Speeltijd Speler 1 Speler 2 Poule
11:00 Theo de Kok Berry Houkes B-1
11:40 Willy Hendriks Jeroen Houkes  B-2
12:20 Willy Vink  Marco Janssen B-3
13:00 Peter Vink Frits Plass B-1
13:40 Theo Vink Willy Hendriks B-2
14:20 Alwin Peters Marco Janssen B-3
15:00 Peter Vink Theo de Kok B-1
15:40 Theo Vink  Jim Mc Mullen B-2
16:20 Willy Vink  Alwin Peters B-3
17:00 Peter Vink Berry Houkes B-1
17:40 Willy Vink  Hein Roks B-3
18:20 Theo Vink Jeroen Houkes  B-2
19:00 Berry Houkes Frits Plass B-1
19:40 EINDE LAATSTE PARTIJ.    
                       
Poule A-1                  
Martijn Janssen 17                  
John Romein 15                  
Tonnie Peters 12                  
Erik Hanssen 16                  
                       
                       
                       
Poule A-2                  
Peter Gesthuizen 11                  
Eef Schouten 15     Halve Finale      Kruis Finale  
John Buil 15     1 / A-3 - 2 / A-1     3 x winnaar uit halve finale  
Gerry Buurman 15     1 / A-2 - 2 / A-3          
          1 / A-1 - 2 / A-2          
                       
                       
Poule A-3                  
Jan Hubbers 14                  
John Hock 11                  
Joost Berns 13                  
Henk Andringa 15                  

 

                     
Poule B-1                
Peter Vink 10                
Berry Houkes 10                
Theo de Kok 10                
Frits Plass 10                
                     
                     
Poule B-2                
Theo Vink 10     Halve Finale        
Jim Mc Mullen 10     1 / B-1   -   2 / B-2     Kruis Finale
Willy Hendriks 10     1 / B-3   -   2 / B-1     3 x winnaar uit halve finale
Jeroen Houkes 10     1 / B-2   -   2 / B-3        
                     
                     
Poule B-3                
Hein Roks 10                
Marco Janssen 10                
Willy Vink 10                
Alwin Peters 10                
                     

 

Zoals je wellicht kunt zien hebben we een nieuwe website.
We hebben hier met veel plezier en enthousiasme aan gewerkt.

Café Zaal 't Fuske

Café Zaal 't Fuske
St. Antoniusplein 8
6566 EB Millingen aan de Rijn
(0481) 43 40 06
 
www.fuske.nl

Vind ons op Facebook

Openingstijden

Maandag: 13:00-01.00 uur
Dinsdag: GESLOTEN (of op aanvraag)
Woensdag: GESLOTEN (of op aanvraag)
Donderdag: 13:00-01.00 uur
Vrijdag: 13:00-02.00 uur
Zaterdag: 12:00-02.00 uur
Zondag: 11:00-20.00 uur (of op aanvraag)
Copyright © 2018 - 2020 Café Zaal 't Fuske

Ontwerp & Realisatie: HG Design